Ga naar de inhoud

2021 Nieuwe Medisch Maatschappelijk Werker

Plus beeldmerk | Nadavos

Medisch Maatschappelijk Werker

Ik ben Anne-Marie van Rijn en sinds eind mei werk ik tijdelijk met veel plezier als Medisch Maatschappelijk Werker in het Nederlands Astmacentrum in Davos. Daarbij ondersteun ik onder andere patiënten op psycho sociaal gebied en de verdere hulpverlening, vanuit een oplossingsgerichte aanpak. Mijn werkervaring ligt in de jeugdzorg (jong volwassenen)en de revalidatie. Mijn functie is erg afwisselend, het Nederlands Astmacentrum is een bijzondere werkplek, kleinschalig, ik heb het hier goed naar mijn zin!

Fotograferen is mijn grote hobby. Wilt u meer zien: https://www.instagram.com/annemarievrijn

Groetjes Anne-Marie van Rijn

2021 Nieuwe Medisch Maatschappelijk Werker | Nadavos
Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord