Ga naar de inhoud

2024 Wereld Astma Dag

Plus beeldmerk | Nadavos

Education Empowers

Sinds 1998 wordt elk jaar op de eerste dinsdag in mei,  wereldwijd aandacht besteed aan Astma. Het doel is om kennis en bewustwording over astma en astmazorg te verbeteren. 

Het thema van dit jaar is “Education Empowers” oftewel Astma educatie geeft kracht.
Het is aan elke organisatie zelf hoe zij dit met elkaar invulling willen geven. Er is namelijk nog steeds een noodzaak om mensen met astma de juiste voorlichting te geven om hun ziekte te beheersen, en te herkennen wanneer ze medische hulp moeten zoeken. 

Ook dit jaar hebben een longarts, activiteitenbegeleider, medisch maatschappelijk werker, psychomotorisch therapeut, 2 fysiotherapeuten en een bewegingsagoog van het NAD meegewerkt aan een creatieve boodschap voor Wereld Astma Dag. Deze keer door via een videofragment zijn of haar persoonlijke tip voor een patiënt met ernstig astma door te geven. 

Benieuwd naar de educatieve tips van het personeel in het NAD voor mensen met ernstig astma? 

Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord