Ga naar de inhoud

2019 ERS Madrid Posterpresentatie PRACTISS

Plus beeldmerk | Nadavos

ERS Madrid 28 september – 2 oktober 2019

2019 ERS Madrid Posterpresentatie PRACTISS | Nadavos
2019 ERS Madrid Posterpresentatie PRACTISS | Nadavos

Tijdens het ERS congres in Madrid, 28 september – 2 oktober 2019, was er een posterpresentatie over de volgende studie: e-Health self-management suport after high-altitude climate treatment (HATC) of severe asthma: a randomised controlled trial. Dutch Asthma Centre Davos, Switzerland and Leiden University Medical Centre, Department of Biomedical Data Sciences, Section Medical Decision Making, Leiden, NL.

2019 ERS Madrid Posterpresentatie PRACTISS | Nadavos

Mocht u deze poster nog duidelijker willen zien in PDF formaat of willen printen:
2019 ERS Madrid PRACTISS Posterdiscussie

In onderstaande korte film kun je van drs. M.T. Drijver-Messelink, één van onze longartsen en Dr. J.K. Sont, associate professor zelfmanagement en e-Health, meer horen over de samenwerking tussen Davos en Leiden en het belang van dit onderzoek om de nazorg voor patiënten te verbeteren.

Film gemaakt in samenwerking met www.idoctor.nl

Missie en visie | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord