Ga naar de inhoud

2021 Wereld Astma Dag

Plus beeldmerk | Nadavos

Wereld Astma Dag 2021

De campagne ‘Astma & Allergieën‘ lanceert op dinsdag 4mei Wereld Astma Dag. Astma en allergieën zijn beiden luchtweg problemen die tot vervelende of zelfs ernstige hinder kunnen zorgen, vóóral nu het allergieën seizoen weer in volle gang is. Lees het ervaringsverhaal van Sandra Breeuwsma (28), zij vertelt over haar leven met ernstig astma of de andere artikelen gericht op: ‘het onderdrukken van (luchtweg)allergieën’, ‘preferentiebeleid bij longpatiënten’, ‘monitoren van astma op afstand’, ‘belang van een gezond binnenklimaat–en luchtkwaliteit’, etc.
Het Nederlands Astmacentrum Davos heeft bijgedragen aan de campagne Astma & Allergieën in samenwerking met Mediaplanet. Deze werd vandaag als bijlage verspreid in de Telegraaf.
Ook kun je de artikelen online lezen op planethealth.nl of via de volgende link: https://nadavos.nl/wp-content/uploads/2023/03/AstmaAllergieen.pdf

#astmaenallergieen #Mediaplanet #Nederlandsastmacentrumdavos #NAD #NADavos #hooggebergtebehandeling

2021 Wereld Astma Dag | Nadavos
Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord