Ga naar de inhoud

2021 Vertrek Charlotte Lemmens

Plus beeldmerk | Nadavos

Tijd voor een nieuwe uitdaging

Na 4 jaar als activiteitenbegeleidster en daarna 16 jaar in de functie van Zorgcoördinator te hebben gewerkt bij het NAD, is het tijd voor verandering. Het waren mooie jaren waarin ik met veel plezier, met veel mooie mensen heb mogen werken, en bijzondere mensen heb mogen begeleiden.

Ik kijk hierop met veel tevredenheid terug.

De laatste jaren stonden vooral in het teken van, aandacht voor mijn eigen gezondheid en herstel. En nu ook dat lijkt te lukken is het een goed moment om nieuwe wegen in te slaan en afscheid te nemen van het NAD.

Ik wens jullie allen het allerbeste!

Groet, Charlotte Lemmens

2021 Vertrek Charlotte Lemmens | Nadavos
Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord