Ga naar de inhoud

2021 Nieuwe psycholoog

Plus beeldmerk | Nadavos

Psycholoog NAD

Mijn naam is Linde Nijhof. Ik ben per april 2021 met veel plezier gaan werken als GZ-psycholoog in het NAD. Ik heb hiervoor als psycholoog gewerkt op de afdeling Medisch psychologie in een regionaal ziekenhuis. Ik werk met adolescenten en volwassenen. Daarbij maak ik gebruik van een cognitief gedragstherapeutische-, systemische- en oplossingsgerichte aanpak. Met aandacht voor het vergroten van kwaliteit van leven en zelfcontrole werk ik samen met de patiënt aan het verbeteren van de astmacontrole. We maken een plan om de astmacontrole ook weer terug in Nederland goed te houden met behulp van een persoonlijk astma-actieplan. Het samen met patiënten, binnen een multidisciplinair team, werken aan een zo stabiel, goed en gelukkig mogelijk functioneren vind ik een leuke uitdaging.

Linde Nijhof

2021 Nieuwe psycholoog | Nadavos
Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord