Ga naar de inhoud

2021 Ambassadeur op bezoek in het NAD

Plus beeldmerk | Nadavos

2021 November

Op 3 november mochten we de Nederlandse Ambassadeur Mw. drs. Hedda Samson en honorair consulaat-generaal Dhr. Koos Vink ontvangen in het NAD. Het was een waardevolle ontmoeting waarin we hebben kunnen vertellen over het belangrijke werk dat we doen voor patiënten met ernstig astma. Er was grote interesse voor ons werk en de rijke historie van het NAD. Ook in de toekomst zullen we de banden met de Nederlandse ambassade warm houden!

Van links naar rechts:
David Prins, Marieke Drijver, Hedda Samson, Tim Roldaan, Koos Vink

2021 Ambassadeur op bezoek in het NAD | Nadavos
Missie en visie | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord