Ga naar de inhoud

2020 Respiratory Medicine Refrast

Plus beeldmerk | Nadavos

Onderzoek UMCU toont meerwaarde hooggebergtebehandeling aan

Met enige trots verwijzen wij u graag naar de recent gepubliceerde Refrast studie, waarbij er een vergelijkend onderzoek heeft plaatsgevonden tussen ernstig astma patiënten welke klinische longrevalidatie ondergingen op zeeniveau en in het hooggebergte in Davos bij het Nederlands Astmacentrum.

De studie laat prachtige resultaten zien met bewezen effect van hooggebergtebehandeling bij ernstig astma: klinisch relevante en significante verbeteringen in astmaklachten, kwaliteit van leven en prednison afbouw tot 12 maanden na dato ten opzichte van behandeling op zeeniveau.

Met dank aan een ieder die dit onderzoek mogelijk heeft gemaakt.
Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar de studie: https://nadavos.nl/wp-content/uploads/2023/03/Publicatie-Refrast-Respiratory-Medicinet.pdf

2020 Respiratory Medicine Refrast | Nadavos

Maak kennis met ons team

Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord