Ga naar de inhoud

2020 NAD filmpjes

Plus beeldmerk | Nadavos

2020 NAD filmpjes

NAD online-thuisblijf-oefeningen

In deze tijd van covid-19 waarin we gedwongen zijn om veelal thuis te blijven hebben we enkele filmpjes gemaakt om u te helpen thuis te kunnen oefenen. U kunt de instructie van sputumevacuatie en het gebruik van de powerbreathe (terug) kijken en er zijn praktische filmpjes om thuis mee te oefenen. Er is een instructiefilm voor het doen van rek en strek oefeningen en een film om krachtoefeningen te doen. We wensen u veel succes in deze tijd en veel plezier met de oefeningen!

De filmpjes kunt u bekijken via de volgende link:

U mag uw reactie achterlaten op ons YouTube kanaal.

Namens het NAD-team

2020 NAD filmpjes | Nadavos
Groepsfoto behandelteam | Nadavos

Maak kennis met ons team

Ons team staat voor u klaar. Maak kennis met ons en bekijk de teampagina.

Deel dit bericht, kies uw platform

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer

Heeft u een vraag? We staan u graag te woord