Ga naar de inhoud

Science stories

Plus beeldmerk | Nadavos

Ervaringen van onze wetenschapsstudenten

In het NAD werken studenten, jonge professionals en onderzoekers samen aan wetenschappelijk onderzoek naar ernstig astma. Hun inzet draagt bij aan nieuwe inzichten en aan de verdere ontwikkeling van de zorg voor onze patiënten.

In deze Science Stories vertellen zij over hun onderzoek, hun ervaringen in Davos en wat zij hebben geleerd tijdens hun tijd in het Nederlands Astmacentrum Davos. 

Mocht u geïnteresseerd zijn in het onderzoek dat zijn hebben gedaan en de abstract die zij hiervoor hebben geschreven, ook die kunt u bij hun science stories bekijken en lezen.

Onderzoeksstage

Ben jij in opleiding tot longarts, longverpleegkundige of longverpleegkundig specialist en ben je geïnteresseerd in het doen van astmaonderzoek? 
Dan is een stage in het NAD misschien iets voor jou. 

Science stories

Lema Bachtiar

“Tijdens mijn stage ontdekte ik hoe uniek en interessant onderzoek binnen Alpine Altitude Climate Treatment kan zijn.”
Master Geneeskunde
Herhaalde longrevalidatie op hoogte bij ernstig astma: welke patiënten betreft het en heeft het zin?

Nikki van Zelst

“Mijn stage in Davos gaf me een nieuw perspectief op de rol van omgevingsfactoren in astma en revalidatiezorg.”
Master Geneeskunde
Longrevalidatie op hoogte: Is er een optimaal seizoen voor volwassenen met ernstig of ongecontroleerd astma?

Denise Kelder

“De nauwe verbinding tussen onderzoek en patiëntenzorg maakte deze stage uniek.”
AIOS Longarts
Van beoordeling naar passende zorg: de kracht van multidisciplinaire beoordeling en gerichte doorverwijzing bij ernstig astma

Fabian van der Kuy

“Een wetenschappelijke stage die me vakinhoudelijk én als persoon verder bracht, op een plek die je niet snel vergeet.”
Bachelor Farmacie
De effectiviteit van hooggebergtebehandeling in het Nederlands Astmacentrum Davos op de afbouw van orale corticosteroïden bij patiënten met ernstig astma

NEDERLANDS ASTMACENTRUM DAVOS

Aanmelden als verwijzer